Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EnvTech Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 47, NIP: 645-22-83-175, REGON: 010840198.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach kontaktowych na podstawie Artykułu 6 pkt. 1b RODO.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych sąosoby upoważnione przez administratora danych osobowych, podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, oraz podmioty zewnętrzne w ramach podpisanych umów.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat. 
  5. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane do krajów trzecich w ramach celu przetwarzania.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz wymagane do wypełnienia celu przetwarzania.
  9. Pani/Pana osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji lub profilowaniu.